Avantajları Kaçırma!
Takı Saat 1
Takı Saat 2
Takı Saat 3
Çok Satanlar
  En Çok Aranan Kelimeler

  Takı & Saat

  Takı ve Saatte Fiyatı Düşenler
  Sizin İçin Seçilenler
  Takı & Saat 
  Oldukça şık bir elbisenin, bir takım elbisenin, bir jean ve bir gömleğin ya da her hangi bir parçanın üzerimizde tek başına sade duruşu tamamlanmamış hissi vermektedir. Üzerimizdeki kıyafetlerin tam olarak görünmesi için her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir aksesuar zinciri vardır. Bu hepimizin aklına gelen takılardır elbette. Bir kolyeyle bir küpeyle bir yüzükle bile kıyafetimizin havasını değiştirebiliriz. Tek başına da zarif duran bir başka aksesuar ise saatlerdir. Saatler oldukça klas bir görünüm kazandırmakla birlikte şık bir duruş da sergiler. Kullandığımız takıların ve saatlerin kaliteli olmasına her zaman dikkat ederiz. İnci kolyeler, pırlantalar, zincirler, taşlı yüzükler ve daha birçok seçeneği sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tüm mücevher parçalar ve birbirinden şık saatler sizi kendilerine hayran bırakacak. Bu tarz takı aksesuarlarında seçenek oldukça fazla olmakla birlikte seçim yapmak da bir o kadar zorlaşıyor. Özellikle son dönemlerde ön plana çıkan kolye modelleri her geçen gün daha farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Küpelerden yüzüklere, bilekliklerden saatlere, 2. el antika ürünlerinden gümüş-altın takılara, yatırım yapabileceğiniz takılardan pırlantalara kadar görmek istediğiniz tüm takı seçenekleri 40A1 Express’ de beğenilerinize sunuluyor. Kolayca istediğiniz ürünü bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Tarzınızı yansıtacak ve kıyafetlerinizi tamamlayacak mücevher ve saat seçeneklerimiz için kategorimize göz gezdirebilirsiniz. 
   
  2. El Antika&Koleksiyon 
  Bildiğimiz üzere maddi açıdan değerli olan eski eşyalar antika olarak değerlendirilir. Antika eşyalar artık günümüzde çok sık rastlanan parçalar olmadığından değerleri her geçen gün artmaktadır. Koleksiyon yapmak isteyen antika severler bunu maddi açıdan da yatırım olarak düşünebiliyorlar. Şimdiki zamanda antikalara bir heykel, dikiş makinaları, vintage süs eşyaları,   porselen takımları, vazolar gibi örnekleri rahatlıkla verebiliriz. 40A1 Express sayesinde 2. El Antika&Koleksiyon parçalarını kategorimizde inceleyebilirsiniz. 
   
  Bijuteri Takılar 
  Daha önceden de belirttiğimiz gibi aksesuarlar kıyafetlerimizde en tamamlayıcı unsurlar olarak tanımlanıyor. Özellikle bizim için anlam ifade eden gecelerde şık kıyafetlerimizi aksesuarsız taşımak istemiyoruz. Hemen hemen her yerde karşımıza çıkan bijuteri takılarda seçenekler oldukça fazla. 40A1 Express sayesinde bijuteri kolyeler, küpeler, yüzükler ve daha birçok modeli kategorimizde görebilirsiniz. Bijuteri kolyelerde özellikle sentetik taşlar ve pirinçler kullanılmaktadır. Bijuteri takılarının en önemli özelliği çok basit gibi görünseler de işlendikleri zaman ortaya oldukça modern ve şık parçaların ortaya çıkması. Böylece en sade kombinlerinize stilinizi rahatlıkla yansıtabilirsiniz. Küpelerin, kolyelerin, yüzüklerin yanı sıra saç tokaları, kemerler  gibi birçok üründe bijuteri modelleri görebilirsiniz. Özellikle kolye modellerinde zincir seçimleri çok önemlidir. Çünkü bijuteri takılarda kolyeleri gösteren en önemli malzeme zincirlerdir. Hatta zincirlerin bijuteri mağazalarında tek başına da satıldığını görebilirsiniz. Kolyelerle birlikte en beğenilen bijuteri takılar aynı zamanda bileklik ve bileziklerdir. Kategorimizde bileklik modeller özel kaplama seçeneklerine sahiptir. Son zamanlarda en çok altın kaplama bileklikler ve bilezikler en çok tercih edilenlerden. Erkeklerde ise en çok tercih edilen çelik kaplama bileklik modelleri. Üzerine istenirse isimlerin ya da özel günlerin tarihleri rahatlıkla yazılıp işlenebilir. Öte yandan yine sevilerek kullanılan bijuteri takılarda küpe ve yüzükler gelmekte. Dilediğiniz renkte bulabileceğiniz özel taşlı küpe ve yüzükler bu kategoride beğenilerinize sunuluyor. İstediğiniz markanın modellerini de rahatlıkla 40A1 Express’ de bulabilirsiniz. Kadın küpe ve yüzüklerinde özellikle beyaz taşlı olan modeller ön plana çıkmakta. Erkek yüzüklerinden, bijuteri takı setlerine, vintage yüzüklerden, zincir kolyelere kadar aradığınız her şeyi bu kategoride bulabilirsiniz. 
   
  Çelik Takılar 
  Çelik takılar sandığımızdan daha uzun ömürlü olan takı çeşitlerindendir. Bunun yanı sıra oldukça şık kaplamalara sahip olan çelik takılar model olarak da fazlaca seçeneğe sahiptir. Özellikle sarı, koyu pembe gibi popüler renklerle birlikte daha birçok renkte kaplanabiliyor. Çelik takı dendiğinde akla ilk gelenler bilekliklerdir. Çelik takılarda da yine her kategorimizde olduğu gibi çelik takı setleri, çelik kaplama küpe ve yüzük çeşitleri, bilezik ve kolye modellerine kadar birçok seçeneği beğeninize sunuyor. Çelik bileklikler genelde taşsız modellerden oluşur ve oldukça şık bir görünüm sağlar. Fakat taşlı bileklikler de oldukça göz alıcı. Zevke göre istediğiniz her iki modelden de seçeneklere sahip olabilirsiniz. Öte yandan çelik kolyeler genelde inci taşlı olarak karşımıza çıkmakta. Çelik kolye ürünlerimizin paslanmaz özellikte olmaları en önemli unsurlardandır. Çelik küpe ve yüzüklere baktığımızda yine inci taşlı modeller göz kamaştırıyor. 40A1 Express sayesinde dilediğiniz çelik kaplama bileklik, yüzük, küpe, kolye gibi tasarımları anında keşfedebilirsiniz. 
   
  Gümüş Takılar 
  Her kıyafete tartışmasız uyum sağlayan, her tarzı doğru bir şekilde yansıtan takılar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gümüş takılar düşündüğünüzden daha çok seçeneğe sahip ve 40A1 Express sayesinde birçok tasarımı beğenilerinize sunuyoruz. Altın takılara nazaran hem daha uygun bir fiyata sahip olan gümüş takılar şıklık konusunda da bir o kadar iddialı seçeneklere sahip. Başta gümüş kolyeler olmak üzere gümüş küpeler, gümüş takı setleri, gümüş bileklikler, gümüş yüzükler ve daha birçok model örnekleri 40A1 Express sayfamızda beğenilerinize sunuluyor. En beğenilen modeller arasında özellikle gümüş yüzükler geliyor. Tek taşlı ya da 5 taşlı yüzükler son zamanlarda trend modeller arasında yer alıyor. Kendinize uygun gümüş takı modelleri için Mücevher& Saat kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli. 
   
  Saat 
  Birçok kişinin vazgeçilmez aksesuarı olarak kullanılmaya devam edilen saatler, zaman ilerledikçe de farklı tasarımlarıyla göz kamaştırmaya devam ediyor. Saatler en zarif aksesuar parçalarından biridir. Tartışmasız en spor kıyafetten en şık takımlara kadar her kombini inanılmaz bir şekilde yansıtmaktadır. Kol saatleri, dijital saatler, köstekli saatler, masa saatleri, duvar saatleri gibi birçok alanda tercih edildiği gibi pratik kullanımda da oldukça kolaylık sağlıyor. Bunların yanı sıra onlarca ünlü markaların saat koleksiyonları ve tasarımları kendilerine hayran bıraktırıyor. Tüm sektörlerde de gelişmeye devam eden saat modelleri estetik duruşlarıyla da tarzımızı simgelemektedir. Model ve çeşit konusunda hem kadınlara hem erkeklere hem de çocuklara hitap eden saatler yenilikleriyle karşımıza çıkıyor. Kadın saatleri daha zarif, ince kalıplı, çocuk saatleri ise koruyucu plastik malzemelerle daha eğlenceli bir duruş sergiliyor. Erkek kol saatleri ise yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi farklı birçok şekilde üretiliyor. Dilerseniz bilek kısmı süet ya da der olan saatleri de 40A1 Express’ de bulabilirsiniz. Aynı zamanda evinizde, ofisinizde, odanızda ya da zamana ihtiyaç duyduğunuz her konumda masa, duvar ve köstekli saatlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saatleri alırken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır ve bunların başında alacağınız saatin kalitesi gelmektedir. Sonuçta saatler birbirinden ayrı parçalardan bir araya gelir ve her parçanın birbiriyle uyumlu kalite seviyesine sahip olması gerekir. Bu saatinizi uzun süre boyunca kullanmanıza yardımcı olacaktır. Bir diğer önemli olan konu ise cildimize zarar vermemesi gerektiğidir. Cildimize  direkt olarak temas eden hiçbir aksesuarın sağlığımızı etkilemesine izin vermememiz gerek. Seçimlerimizi buna göre yapmamız şart. Saatleri uzun soluklu kullanacağımızdan dolayı saat alırken özellikle bu konuya da dikkat etmeliyiz. Son olarak saat camlarının kolayca çizilmiyor olması en önemli kriterlerden. Gün içerisinde sürekli olarak kolunuzda olacak olan saatinizin hemen yıpranmış görüntü vermesi kaliteli bir görünüm sağlamanıza engel olur. Aradığınız bu özellikteki saatlerin hepsi sizler için 40A1 Express’ de beğenilerinize sunuluyor. 
   
  Aksesuarlar 
  Tarzımızı yansıtacağımız kombinlerimizde imzamızı attığımız yardımcı aksesuarlar mutlaka bulunmalıdır. Aksesuarlarla adeta kıyafetlerimizi tamamladığımızı hissederiz. Aksesuar dendiğinde aklımızda gelen ilk şey takı ve takı setleri olsa da kullandığımız daha birçok ürün aksesuardır aslında. Bunlardan bazıları erkekler için tespih, kol düğmesi, pipolar diyebiliriz. Öte yandan hem kadınların hem erkeklerin kullanabileceği broşlar, anahtarlıklar, saat aksesuarları şapkalar- bereler de devamında gelmekte. Kadınlara özel mücevher kutuları, piercing-hızma, halhal, takı kutuları,makyaj çantaları ve daha birçok ürün aksesuar olarak beğenilerinize sunuluyor. 40A1 Express sayesinde birbirinden farklı aksesuar çeşitlerini keşfedebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Bunların yanı sıra çantalar, cüzdanlar, kartlık olarak çantamızın iç düzeninde yardımcı olan aksesuarlar da oldukça popüler olan aksesuarlar arasında yer alıyor. Rozetler de broşlar kadar kullanılan ve kıyafetlerin tamamlanmasında tercih edilen aksesuarlar arasında. Giyimi detaylandıran vücut takıları da fazlasıyla şık bir görüntü sergiliyor. İhtiyacınız olan her şey 40A1 Express’ de. 
   

  Bu Ürünleri Gördünüz Mü ?