40a1express.com‘da alışveriş; ürün kontrolü, deneme ve onay süreçlerinden oluşan “Ödeme Koruma Sistemi”nin güvencesi altındadır. Ödeme Koruma Sistemi, 3 aşamadan oluşmaktadır:

Müşteri ürünü alır.

Müşteri, ürünü seçip sepete ekler. Ödeme tamamlandıktan sonra ürün bedeli, 40a1express.com havuz hesabına aktarılır.

Ürün Kargolanır.

Mağaza, ürünü belirttiği süre içerisinde müşteriye gönderir. Müşteri, ürünü teslim alıp inceler.

Ödeme Mağazaya Aktarılır.

Müşteri, ürünü teslim alıp inceler ve siparişe onay verir. Onay ile birlikte ödeme, 40a1express.com havuz hesabından mağazaya aktarılır.

Ödeme Koruma Sistemi Nasıl Çalışır ?

Müşteri, ürünü beğenip ödemeyi tamamladıktan sonra mağazanın belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolaması gerekmektedir. Mağaza, bu süre içinde ürünü kargolamadığında, müşteri Hesabım sayfasından satın alma işlemini iptal edebilir. İşlemin iptal edilmesi durumunda, ürün bedeli, kredi kartı veya banka kartı üzerinden müşteriye kesintisiz olarak iade edilecektir.

Kargo ücretinin dâhil olduğu ürünler olabileceği gibi eğer dahil değil ise ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI'ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,.

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.