Ödeme Koruma Sistemi

40a1express.com’da alışveriş; ürün kontrolü, deneme ve onay süreçlerinden oluşan “Ödeme Koruma Sistemi”nin güvencesi altındadır. Ödeme Koruma Sistemi, 3 aşamadan oluşmaktadır.

Müşteri Ürünü Alır

Müşteri, ürünü seçip sepete ekler. Ödeme tamamlandıktan sonra ürün bedeli, 40a1express.com havuz hesabına aktarılır.

Ürün Kargolanır

Mağaza ürünü belirttiği süre içerisinde müşteriye gönderir. Müşteri ürünü teslim alıp inceler.

Ödeme Mağazaya Aktarılır

Müşteri, ürünü teslim alıp inceler ve siparişe onay verir. Onay ile birlikte ödeme 40a1express.com havuz hesabından mağaza hesabına aktarılır.

?

Ödeme Koruma Sistemi Nasıl Çalışır?

Müşteri, ürünü beğenip ödemeyi tamamladıktan sonra mağazanın belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolaması gerekmektedir. Mağaza, bu süre içinde ürünü kargolamadığında, müşteri hesabım sayfasından satın alma işlemini iptal edebilir. İşlem iptal edilmesi durumunda, ürün bedeli, kredi kartı veya banka kartı üzerinden müşteriye kesintisiz olarak iade edilecektir.

Kargo ücretinin dahil olduğu ürünler olabileceği gibi eğer dahil değil ise ürün sevkiyatı masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI’ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen “Cayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler” hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde…

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde mali iade almakla yükümlüdür.